Menu Content/Inhalt
Start arrow Aktualności arrow Połączenie działalności
Połączenie działalności PDF Drukuj Email
14.11.2008.

Od dnia 1 sierpnia 2008 roku firmy A&T Spółka z o.o. oraz System-1 Spółka z o.o.  połączyły działalność w zakresie wytwarzania i sprzedaży oprogramowania oraz świadczenia usług informatycznych dla jednostek zarządzających zasobami lokalowymi.

System-1 Spółka z o.o. istnieje od 1.12.1994 r., i jest zespołem wysokiej klasy fachowców obsługującym kilkaset przedsiębiorstw na terenie całej Polski. Trzon programistów współpracuje przy tworzeniu systemów informatycznych od początków lat 80. Działalność firmy polega przede wszystkim na:

  •  projektowaniu i oprogramowaniu autorskich baz danych oraz systemów informatycznych, w skład których wchodzą: Finanse i Księgowość, Kadry i Płace, Gospodarka Materiałowa i Magazynowa, Sprzedaż i Usługi, Środki Trwałe, Transport oraz CRM,
  •  wdrażaniu systemów na terenie całej Polski,
  •  prowadzeniu centrów obsługi służących klientom firmy poprzez serwis telefoniczny i internetowy. 

Z kolei A&T Spółka z o.o. współpracuje z firmą System-1 od początku jej istnienia. Przez wiele lat współpraca ta sprowadzała się głównie do dystrybucji i wdrażania oprogramowania systemów księgowych w Spółdzielniach Mieszkaniowych i innych jednostkach organizacyjnych. Jednocześnie firma A&T wytwarzała i wdrażała własne, specjalistyczne oprogramowanie systemów informatycznych takich jak Czynsz, Wkłady i Udziały, Członkowie, Wodomierze itp. Oprogramowanie obu firm było konstruowane tak, aby mogło współpracować ze sobą poprzez wymianę danych. Jednak coraz większe wymagania stawiane systemom zintegrowanym skłoniło obie firmy do poszukiwania lepszych rozwiązań.

Takim rozwiązaniem jest całkowicie zintegrowany system, działający w oparciu o jednolite oprogramowanie, który to system obie firmy zaczęły współtworzyć już ponad dwa lata temu.

Widząc wspólny cel w rozwijaniu powyższego przedsięwzięcia oraz w oparciu o wspomnianą już wieloletnią współpracę – zarządy obu firm podjęły decyzję o połączeniu swoich sił i środków. Dzięki temu, dotychczasowy zespół A&T Spółki z o.o. jest dzisiaj częścią przedsiębiorstwa o wielokrotnie większym potencjale. System-1 Spółka z o.o. zatrudnia około czterdziestu osób w dwóch oddziałach – w Poznaniu i Katowicach – z czego ponad dwadzieścia osób w Poznaniu. Z firmą współpracuje również wielu partnerów w całej Polsce.

biuletyn do pobrania:  biuletyn