Menu Content/Inhalt
Start arrow Produkty
Produkty PDF Drukuj Email

Informacja o wybranych produktach oraz schemat powiązań.

A&T SPÓŁKA Z O.O. DYSPONUJE CAŁYM WACHLARZEM OPROGRAMOWANIA NIEZBĘDNEGO W ZARZĄDZNIU PRZEDSIĘBIORSTWEM, ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM SPÓŁDZIELCZOŚCI MIESZKANIOWEJ ORAZ INNYCH JEDNOSTEK PROWADZĄCYCH ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI I ADMINISTRUJĄCYCH ZASOBAMI MIESZKANIOWYMI

Powiązania, o których tutaj mowa są dwojakiego rodzaju. Pierwszy rodzaj to wspólne, dzielone pomiędzy siebie przez różne programy bazy danych. Zastosowana tutaj została technika relacyjnych baz danych, która pozwala wiązać ze sobą informacje z różnych zbiorów poprzez relacje ustanowione pomiędzy odpowiednimi polami danych. Tak na przykład kartoteka adresowa w systemie CZYNSZ jest powiązana z kartotekami w systemie CZŁONKOWIE i WKŁADY I UDZIAŁY. Z kartoteki kontrahentów systemu Finansowo-Księgowego (F-K) korzysta CZYNSZ, KASA i GOSPODARKA MATERIAŁOWA. Itd.

Czytaj całość…
 
System CZYNSZ PDF Drukuj Email

CZYNSZ jest najważniejszym programem wśród produktów naszej firmy. Jest wynikiem wieloletniej pracy wykonanej - i ciągle wykonywanej - przez najlepszych projektantów i programistów. Projekt systemu oparty jest o głęboką znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem nieruchomościami oraz ewidencją i rozliczaniem opłat z tytułu użytkowania lokali. Jednocześnie znakomita technika programowania sprawia, że wydajność oprogramowania - szybkość, funkcjonalność - jast nie do pokonania dla innych, podobnych systemów. Komunikacja z użytkownikiem nie ma sobie równych pod względem przejrzystości i prostoty.

Czytaj całość…
 
System CZŁONKOWIE PDF Drukuj Email

CZŁONKOWIE to system przeznaczony dla spółdzielni mieszkaniowych. Wspomaga pracę działów członkowskich i członkowsko - lokalowych.

Czytaj całość…
 
System WKŁADY I UDZIAŁY PDF Drukuj Email

WKŁADY I UDZIAŁY to system księgowy, przeznaczony do ewidencji i rozliczania wkładów i udziałow członkowskich. Dzięki przemyślanej konstrukcji umożliwia nie tylko uzyskiwanie typowych zestawień księgowych, tzw. obrotówek syntetycznych i analitycznych.

Czytaj całość…
 
Moduł KASA PDF Drukuj Email

KASA to na pozór niewielki program, jednak o kluczowym znaczeniu dla całego systemu informatycznego. Jest to, razem z obsługą rachunków bankowych, kanał łaczący każde przedsiębiorstwo z zewnętrznym światem gospodarczym. Nasza wersja tego programu wykonuje zadania, które można podzielic na dwie grupy:

Czytaj całość…